Toyota
Meklēt LV
Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās Tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

 

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai Tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm.

 
Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Mēs ievērojam visas epidemioloģiskās drošības prasības un veicam papildu pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu apmeklējums, ja tas nepieciešams, būs drošs jums un mūsu darbiniekiem.

 

TAVA TOYOTA JŪTAS APRŪPĒTA TOYOTA SERVISĀ

Tava uzticamā Toyota ir pelnījusi vislabāko aprūpi. To nodrošinās Toyota oficiālais serviss. Tur parūpēsies, lai tavi ikdienas braucieni būtu droši un sirds mierīga. Mūsu profesionālie tehniķi izmanto vismodernāko aprīkojumu un stingri ievēro visus higiēnas noteikumus. Un, protams, Toyota servisā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi.

TOYOTA ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS PADARA TOYOTA IDEĀLU

Tava Toyota ir lieliskā tehniskā stāvoklī, kad katra tā daļa ir pareizā – oriģinālā rezerves daļa. Toyota oriģinālās rezerves daļas nodrošina drošību braucienu laikā, optimizē degvielas patēriņu, uztur labu automobiļa pēcpārdošanas vērtību un – vislabākais, tās vienmēr “ir pa kabatai”.

DAŽI TOYOTA ORIĢINĀLO REZERVES DAĻU PIEDĀVĀJUMI:

VISLABĀKAIS NENOZĪMĒ DĀRGĀKAIS

Toyota servisā vienmēr būs izdevīgi piedāvājumi Toyota automobiļiem vecumā virs 5 gadiem. Sākot ar detalizētu apkopi līdz pat Toyota oriģinālām rezerves daļām, kas liks tavai Toyota “smaidīt”.

DAŽI 5+ VECUMA TOYOTA SERVISA PIEDĀVĀJUMI AR ATLAIDI LĪDZ 40%:

 

Saistītie piedāvājumi

Jaunā Toyota Highlander iepazīšanās piedāvājums

Jaunā Toyota Highlander iepazīšanās piedāvājums

JBL skaņas sistēma un navigācija bez maksas Executive aprīkojuma līmenī
Spēkā līdz 30.09.2021