Toyota
Meklēt LV
Toyota palīdz palīgiem

Toyota palīdz palīgiem

Akcija spēkā līdz 31.08.2020

TOYOTA PALĪDZ PALĪGIEM

Toyota bezmaksas palīdzība uz ceļa darbiniekiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomā, kas cīnās ar Covid-19

Toyota mērķis ir nodrošināt kustības brīvību visiem. Šajā sarežģītajā laikā tas visvairāk nepieciešams tiem, kuri nevar palikt mājās – mūsu krietnajiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbiniekiem.

 

Tie ir visi medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki, kuri savu laiku velta palīdzībai citiem un dienu no dienas rūpējas, lai mēs iespējami ātri varētu izkļūt no krīzes. Vienotāki un stiprāki nekā jebkad iepriekš.

Tādēļ Toyota kopā ar "Green Wave" nolēma sniegt palīdzīgu roku šiem cilvēkiem. Lai viņi bez raizēm nokļūtu savā darbavietā un pēc tam mājās pie savas ģimenes, visiem Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar Covid-19, diennakts palīdzība uz ceļa tagad ir bez maksas!*

Tas nozīmē, ka, ja šādas jomas darbinieks uz ceļa nonāk nelaimē ar savu Toyota – satiksmes negadījuma, tukša akumulatora, saplīsušas riepas, degvielas beigšanās, auto atslēgu nozaudēšanas vai mehāniska bojājuma dēļ – viņam vienkārši jāzvana uz numuru 8 000 44 11, jāpasaka atslēgas vārds “Glābējs”, un viņam iespējami ātri tiks sniegta palīdzība.

Un, kas ir vislabākais, bezmaksas palīdzības uz ceļa pakalpojums ir spēkā visiem Toyota automobiļiem, neatkarīgi no automobiļa vecuma vai nobraukuma, līdz šī gada augusta beigām.

*Kā darbojas bezmaksas palīdzība uz ceļa darbiniekiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomā, kas cīnās ar Covid-19

 

Toyota bezmaksas palīdzību uz ceļa saņems visi pirmās nepieciešamības pakalpojuma jomas darbinieki, kas cīnās ar Covid-19:

 

 

Toyota palīdzība uz ceļa ir spēkā:

 

 

24/7 palīdzība uz ceļa ietver:

 

 

Ko darīt, ja tavai Toyota nepieciešama palīdzība uz ceļa?

 

Zvani uz numuru 8 000 44 11 un pasaki atslēgas vārdu “Glābējs”.

Toyota sadarbības partneris "Roheline Laine" identificēs zvanītāju un prasīs precizējošu informāciju par personas, kurai nepieciešama palīdzība, amatu.

Pamatotu šaubu gadījumā operatoram ir tiesības uzdot precizējošus jautājumus par zvanītāja darbavietu un darba raksturu. Operatoram ir arī tiesības prasīt precīzāku informāciju par tavu Toyota un konkrēto gadījumu.

Operatoram ir tiesības atteikties no palīdzības sniegšanas tikai tādā gadījumā, ja klients apzināti sniedz nepatiesu informāciju, vai arī transportlīdzeklis vai negadījums neatbilst Toyota palīdzības uz ceļa noteikumiem.

 

24/7 palīdzības uz ceļa pakalpojums nesedz:

 

 

Pakalpojumu nevar izmantot, ja ir bijusi:

 

Saistītie piedāvājumi

TOYOTA PLUS mazlietotie automobiļi

TOYOTA PLUS mazlietotie automobiļi

Plašs rūpīgi pārbaudītu un tehniskā kārtībā esošu modeļu klāsts. Procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR, 24 mēnešu garantija un 24/7 palīdzība uz ceļa.