Toyota
Meklēt LV
Toyota hibrīdi. Vienmēr uzlādēti.

TOYOTA HIBRĪDI. VIENMĒR UZLĀDĒTI.

8 TOYOTA HIBRĪDI JEBKURAI GAUMEI

Tagad ir īstais laiks izvēlēties sev Toyota hibrīdu. 8 dažādiem Toyota hibrīdiem, tostarp hibrīda SUV Nr.1 RAV4 un C-HR, procentu likme ir 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR.
Ar Toyota hibrīdu tu vari nobraukt 50% laika elektrorežīmā un tas nav jāuzlādē no ārējā avota – Toyota hibrīdi vienmēr ir uzlādēti.

Izvēlies savu hibrīdu Nr. 1!

Yaris Hybrid

C-HR Hybrid

Corolla Hečbeks Hybrid

Corolla Touring Sports Hybrid

Corolla Sedans Hybrid

RAV4 Hybrid

Camry Hybrid

Prius

Prius Plug-in Hybrid

 

 

 

 

Saistītie piedāvājumi

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 3,8–5,8 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 87–131 g/km. Attēls ir ilustratīvs.

Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2020. vai kamēr kampaņas modeļi ir noliktavā.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējieties ar bankas darbinieku. Ikmēneša maksājums aprēķināts pieņemot, ka nomas termiņš tiek noteikts 60 men., ar pirmo iemaksu 10%, atpakaļpirkuma vērtību 32% un procentu likme 0.99%+6 men Euribor (ne zemāks par 0). Komisijas maksa par darījuma noformēšanu 1.5%. Kopējā apmaksājamā summa 16 326.30 eiro. Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt līzinga ikmēneša maksājums.

Aprēķina pamatā ir dati par 01.08.19–19.08.20. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā un netiek patērēta degviela. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku EV režīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta.