Toyota
Meklēt LV

Yaris

Izjūti Yaris enerģiju

Cena

No 16 000 €

Degvielas patēriņš

no 3.8 l/100 km

Apskatīt atrunu

TOYOTA YARIS IR GADA AUTO 2021

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Notice: JavaScript is required for this content.

Lasīt vairāk

Jaunais Yaris ir ieguvis prestižo SAFETYBEST 2020 apbalvojumu. AUTOBEST godalgu piešķīrusi uzņēmumam Toyota par inovatīviem centrāliem drošības gaisa spilveniem Yaris modelī, kas ir nebijis aprīkojums šajā klasē.
Tagad jaunais Yaris ir ieguvis Gada auto 2021 titulu!

 

TIKAI UZ PRIEKŠU!

Jaunais Yaris apvieno progresīvu hibrīda tehnoloģiju ar pilnībā uzlādētu, aktīvu dizainu, kas ir ideāli piemērots pilsētvidei un jūtas kā mājās arī uz lielceļiem.

DROŠĪBA PRIEKŠPLĀNĀ

Tehnoloģiju bagātīgajā standartaprīkojumā ietilpst uzlabota sadursmes novēršanas sistēma, ārkārtas stūrēšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole ar gājēju noteikšanas funkciju nakts laikā. Tātad, ja drošība tev ir svarīga, vari būt pārliecināts, ka jaunais Yaris arī par to rūpējas.

IEDVESMOTA TEHNOLOĢIJA

Ar nevainojamu dizainu un intuitīvu integrāciju tu vari baudīt viedtālruņu savienojumu, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Automobilis ietver arī krāsainu 10 collu projekcijas ekrānu (Head-up Display)*, kas uz priekšējā stikla vadītāja redzeslaukā projicē galvenos braukšanas datus un brīdinājumus.

* Limited Edition modelis.

IZBAUDI BRAUCIENU

Koncentrēts un veikls, jaunais Yaris apvieno inteliģentu ārieni ar plašu salonu, kurā maksimāli izmantota pieejamā telpa, un ar pazeminātu smaguma centru un platāku un spēcīgāku virsbūvi, tas ir gatavs jebkam.

APSKATI TUVĀK

Apskati Yaris attēlu galeriju.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Tikai uz priekšu! 

Yaris ir ideāls pilsētas automobilis, kas apvieno progresīvu hibrīda tehnoloģiju ar pilnībā uzlādētu, aktīvu dizainu. Jo kāpēc gan apstāties, ja ir vajadzīgā enerģija, lai dotos vēl tālāk.

 

ATKLĀJ BRAUKŠANAS PRIEKU NO JAUNA!

Stilīgais un dinamiskais Yaris ar tā kvalitāti, novatoriskajām īpašībām un ideālajām proporcijām ienes svaigu enerģiju pilsētas ielās.

HIBRĪDS — ELEKTRIFIKĀCIJAS SPĒKS

Jaunais Yaris iepazīstina ar pavisam jaunu 1,5 litru benzīna dzinēju un uzlabotu 4. paaudzes hibrīda sistēmu nepārspējamai aizraujošas veiktspējas un izcilas ekonomijas kombinācijai.

RADĪTS AR AIZRAUTĪBU

Katrs jaunā Yaris milimetrs ir rūpīgi izstrādāts un pārdomāts. Drosmīgs un atšķirīgs, tā platais, kompaktais koptēls piegulst ceļam ar pārliecinošu spēku, kas papildina tā veiklo, dinamisko raksturu.

AR UZSVARU UZ TEVI

Jaunais Yaris pārraksta spēles noteikumus ar tā atvērto un ietilpīgo, uz vadītāju vērsto interjeru, neskatoties uz tā kompakto ārējo izmēru. Mīkstie materiāli un kvalitatīvā apdare rada bagātīgu un patīkamu vidi, kas ir tikpat aicinoša, cik relaksējoša.

Toyota Yaris cenu lapa

Jaunais Yaris cenas

PIESAKIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM

Izbaudi Yaris