Toyota
Meklēt LV

PROACE CITY VERSO

Veiktspēja, kas pārsteidz

Cena

No 21 200 €

Degvielas patēriņš

no 5,4 l/100 km

Apskatīt atrunu

APSKATI TUVĀK

Apskati Proace City Verso attēlu galeriju

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI MŪSU AUTO

Apskati pieejamo auto piedāvājumu

GATAVS DARBAM REIZĒ AR TEVI

Neatkarīgi no tā, vai tas ir darbs vai izklaide, Proace City Verso paveiks visu nepieciešamo. Apvienojot zemas emisijas un vienu no klasē labākajiem degvielas patēriņiem, tu noteikti novērtēsi zemās ekspluatācijas izmaksas.

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Notice: JavaScript is required for this content.

Lasīt vairāk

SAPRĀTĪGS DIZAINS, PĀRDOMĀTAS ĒRTĪBAS

Nolokāmi sēdekļi ar plakanu virsmu ļauj maksimāli palielināt bagāžas nodalījumu, savukārt otrās rindas sēdekļi ar ISOFIX stiprinājumiem nodrošina pasažieru aizsardzību un komfortu. Uzlabotās tehnoloģijas, kas ietver projekcijas ekrānu (Head-up Display), Inteliģento stāvvietā novietošanas palīgsistēmu (IPA) un Pro-Touch ar 3D navigāciju, padara braukšanu ērtāku un vienkāršāku.

MAINI TO UN TAD MAINI TO VĒLREIZ

Proace City Verso piedāvā elastīgas opcijas ar ietilpību līdz 7 cilvēku pārvadāšanai. Gan īsās, gan garās versijas modeļi ietver divus ērtus, individuālus 3. rindas sēdekļus, ko var bīdīt uz priekšu un atpakaļ, ļaujot pielāgot vietu kājām un bagāžai. Visi pasažieru sēdekļi, ieskaitot priekšējo, ir nolokāmi, kas ievērojami palielina automobiļa kravnesību.

LAIPNI LŪDZAM TAVĀ KOMFORTA ZONĀ!

Toyota Proace City Verso pārsteigs ikvienu — gan vadītāju, gan pasažierus. Pateicoties priekšējiem roku balstiem gan pasažieriem, gan vadītājam, plašajiem nodalījumiem dažādu lietu uzglabāšanai un atveramu aizmugures durvju logu, lai viegli piekļūtu kravas nodalījumam, automobilis ir vienlīdz praktisks un ērts. Ļauj panorāmas jumtam pieliet salonu ar gaismu un klausies savas mīļākās dziesmas, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™.

PIESAKIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM Izbaudi Proace City Verso