Toyota
Meklēt LV

GR Supra

Leģenda ir atgriezusies

Cena

No 49 990 €

Degvielas patēriņš

no 7.3l/100 km

Apskatīt atrunu

Apskati Supra attēlu galeriju

Toyota Supra ir atgriezusies. Gudvudas Ātruma festivāla nagla, jaunais sporta automobilis turpina iepriekšējo paaudžu nosaukumu tradīcijas – A40, A60, A70 un A80 –, izmantojot savu leģendāro “A90” iesauku.

LEĢENDA IR ATGRIEZUSIES

Iedvesmojoties no vairāk nekā 50 gadu ražošanas pieredzes, jaunā Toyota GR Supra piedāvā doties unikālā piedzīvojumā. Uzmundrinoša spēka, līdzsvara un veiklības apvienojumā, tā nodrošina braukšanas entuziastiem neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

CONDENSED EXTREME – MŪSDIENĀM PIELĀGOTS DIZAINS

Toyota GR Supra “Condesed Extreme” dizains tiešā veidā atspoguļo tās ārieni, kas tiek akcentēta ar automobiļa garo motora pārsegu, kompakto virsbūvi un plato šasiju. Sapludinot autosporta aerodinamiku ar mūsdienīgu, jaudīgu izskatu, tā burtiski aicina izbaudīt neaizmirstamu braukšanas pieredzi pat tad, kad tā atrodas stāvvietā.

SUPRA BŪTĪBA

Pēdējo 40 gadu laikā Toyota Supra ir iemantojusi nozīmīgu vietu sporta automobiļu entuziastu, filmu skatītāju un datorspēļu cienītāju rindās, iegūstot gandrīz vai leģendāru statusu. Jaunās Toyota GR Supra aizsākumi sniedzas līdz pat ikoniskajam 1960. gada Toyota 2000GT modelim.

SPĒCĪGAS IZJŪTAS

Mājās, uz ceļa vai trasē Toyota GR Supra piedāvā divus augstas veiktspējas dzinējus — īstam sporta automobilim atbilstošus. Izvēlies veiklo un jaudīgo 4 cilindru 2,0 litru dzinēju ar "twin-scroll" tipa šķirto turbokompresoru vai 3,0 litru, vienrindas sešu cilindru dzinēju, kas rada uzmundrinošus apgriezienus un vienmērīgu, tūlītēju paātrinājumu.

Supra dvēsele

Katrai Supra paaudzei cauri vijas skaidrs pavediens: divas pamata sastāvdaļas, kas definē mūsu leģendāro sporta automobili un kuras iespējams izsekot līdz pat 2000GT. Vienmērīgs, atsaucīgs 6 cilindru dzinējs un priekšā novietota dzinēja, aizmugurējo riteņu piedziņas konfigurācija vistīrākajai iespējamajai braukšanas pieredzei.

Dzimis trasē

TOYOTA GAZOO Racing radīts, ar priekšā novietotu dzinēju un aizmugurējo riteņu piedziņas konfigurāciju, GR Supra Racing konceptautomobilis nevainojami pauž mūsu aizrautīgas braukšanas filozofiju.

 
 

Aiz maskas

Izstrādes laikā jauna automobiļa dizaina slēpšana no ziņkārīgām acīm parasti nozīmē vienkrāsainu zigzagu vai spirālveida rakstu izmantošanu tā virsbūvē.
Taču mūsu Toyota Supra A90 prototipam mēs vēlējāmies kaut ko atmiņā daudz paliekošāku. Galu galā leģenda ir pelnījusi patiesas izcilības masku.

Toyota Supra A90 sajūsmina Gudvudas kalnā

TOYOTA GAZOO Racing rūtotā finiša karoga raksta iedvesmots, unikāla dizaina rotāts, mūsu nākotnes sporta automobilis ierodas slavenajā Gudvudas kalnā, lai veiktu pirmo publisko testu, jo tas ir nonācis pēdējā izstrādes posmā, kas notiek Eiropā un Amerikā.