Toyota
Meklēt LV

Hilux

RADĪTS IZCILĪBAI. PAREDZĒTS AIZRAUTĪBAI.

Cena

No 33 400 €

Degvielas patēriņš

no 8,5 l/100 km

Apskatīt atrunu

RADĪTS IZCILĪBAI. PAREDZĒTS AIZRAUTĪBAI.

Izpēti dizaina detaļas, kas ļauj Hilux izcelties pūlī.

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Notice: JavaScript is required for this content.

Lasīt vairāk

FURGONS, KAS IR IZCILI PIEMĒROTS GAN SMAGAM DARBAM, GAN AKTĪVAI ATPŪTAI

Lai kur tev ir jādodas, Hilux tevi tur nogādās. Tagad pieejams ar unikālu jaunu dizainu, GR SPORT pievienojas ikoniskajam Hilux modeļu klāstam. Tā jaudīgais 2,8 litru dīzeļdzinējs nodrošina 204 DIN ZS jaudu un griezes momentu līdz 500 Nm. Ar jaudu, kas tiek nodrošināta zemā apgriezienu diapazonā, automobilis sniedz griezes momentu tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

TAVA TELPA, TAVA PASAULE

Spēcīgs no ārpuses, ērts iekšpusē, jaunā Hilux salons pacels tevi jaunā izsmalcinātības un stila līmenī. Invincible dubultkabīnes modeļi paceļ stila latiņu vēl augstāk ar perforētiem divtoņu ādas sēdekļiem, kas nodrošina nepārspējamu komfortu.

* Specifikācija ir atkarīga no modeļa.

HILUX GR SPORT APRĪKOJUMA LĪMENIS – RADĪTS, IEDVESMOJOTIES NO DAKĀRAS RALLIJA

Hilux GR SPORT ir radīts tiem, kuru aktīvais dzīvesveids izlaužas ārpus ikdienas rutīnas un kuri meklē automobili piedzīvojumiem bagātiem braucieniem un sportam, uz kura uzticamību un iespējām var paļauties jebkurā situācijā.

ATKLĀJ JAUNO HILUX GR SPORT

Attieksme, kas izceļas
Pateicoties unikālam stilam, ko iedvesmojis TOYOTA GAZOO Racing, Hilux GR SPORT atstāj patiešām paliekošu iespaidu. Melna priekšējā reste ar izteiksmīgu Toyota uzrakstu, melni divtoņu 17 collu GR SPORT vieglmetāla diski un melni riteņu arku moldingi piešķir tam izskatu, kas izcili iederētos pat Dakāras rallija ātrumposmā. Īpaši izstrādātie GR SPORT melnas ādas un sintētiskās zamšādas sēdekļi ir papildināti ar pārsteidzošiem sarkaniem elementiem.
Automobilis, kas radīts ikvienam piedzīvojumam
Ar unikālām daļām zem tā virsbūves Hilux GR SPORT pārvar jebkādu segumu un dara to savā stilā. Gluži kā rallijā, izteiksmīgie sarkanie viencaurules amortizatori un priekšējās spirālveida atsperes nodrošina asāku stūrēšanu, veiklāku vadāmību un lielāku komfortu neatkarīgi no tā, vai pārvietojies pa lielceļiem vai bezceļa takām. Ar iespaidīgu 204 ZS jaudu un 500 Nm griezes momentu tā 2,8 litru dīzeļdzinējs piedāvā klasē vadošo jaudu un efektivitāti.
Stils bez kompromisiem
Izvēloties stilīgo Hilux GR SPORT, tev nav jāpiekāpjas attiecībā uz tā sniegtajām iespējām. Šajā aprīkojuma līmenī arī tiek nodrošināta iespaidīgā 1 tonnas kravnesība un 3,5 tonnu vilktspēja, gluži kā pārējos Hilux aprīkojuma līmeņos, un tas bez piepūles var pārvadāt arī smagas kravas. Manuāli vadāma 4x4 sistēma un virkne palīgsistēmu nodrošinās atbalstu arī bezceļa apstākļos, lai tu varētu bez raizēm pārvarēt izaicinošākās dienas daļas. Sākot ar automātisko ierobežotas slīdes diferenciāli un beidzot ar palīgsistēmu braukšanas uzsākšanai kāpumā un aktīvo vilces kontroli, Hilux GR SPORT ļauj tev nepārtraukti būt kustībā.
Salons ar ietilpīgu kvalitāti
Skarbs no ārpuses, ērts no iekšienes – Hilux GR SPORT nevainojami līdzsvaro darbu un atpūtu. 8 collu planšetdatora stila Toyota Touch®2 ekrānā tu atradīsi daudz multivides funkciju. Pateicoties Apple CarPlay® un Android Auto®, un JBL skaņas sistēmai ar Harman CLARi-Fi tehnoloģiju, tu vari gan baudīt izklaidējošu saturu, gan vienmēr būt savienots. Un lai kur tevi arī aizvestu piedzīvojumi, ar Toyota Safety Sense uzlabotajām drošības un palīdzības sistēmām tev līdzās tavs auto par tevi parūpēsies.
Pārbaudīts ekstrēmos apstākļos
No episkām smilšu kāpām līdz akmeņu pārklātām ielejām – ikoniskais Dakāras rallijs ir galvenais automobiļa kvalitātes, izturības un uzticamības pārbaudījums. Kad uzticēšanās ir ļoti svarīga, Hilux turpina pierādīt savu leģendāro izturību. Mēs esam radījuši mūsu 2022. gada izaicinātāju, pilnīgi jauno Toyota GR DKR Hilux, ar vienu mērķi - uzvarēt. Atkal. Tāpat kā tā autotransporta brālēns Hilux GR SPORT tas ir izstrādāts un pārbaudīts pasaules ekstrēmākajās vidēs, lai pārliecinātos, ka tas ir uzbūvēts tikpat izcili, kā neviens cits pikaps.