Toyota
Meklēt LV

Corolla Touring Sports

Corolla Touring Sports

Cena

No 29 100 €

Degvielas patēriņš

no 4,5 l/100 km

Apskatīt atrunu
Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, jaunā Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu Tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu Tu izvēlētos, Tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Šī ir pirmā reize, kad Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs Tevi enerģiskos braucienos.
Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Notice: JavaScript is required for this content.

Lasīt vairāk

Pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim sākas jauns, aizraujošs laikmets.

Izbaudi automobili, kas braukšanu padara baudāmu. Sajūti atšķirību, tiklīdz piesēdies pie stūres, un stilīgais salons, izcilā vadāmība un stabilitāte padarīs braucienus vēl patīkamākus.

Radīta, lai sniegtu vairāk

Radīta, lai atstātu iespaidu

Stila sajūta

 
 
 
 

Tev patiks enerģiskie braucieni ar jauno Corolla

Braukt ar Toyota hibrīdiem ir tīrā bauda. Enerģisks un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs sniedz relaksētus braucienus. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs nodrošina vēl vairāk jaudas, neupurējot vienmērīgo braukšanu. Lai kuru dzinēju Tu izvēlētos, abi taupa degvielu un samazina emisijas, līdz pat nullei, ja Tu brauc tikai ar elektroenerģiju.

Atslābinies un relaksējies

Jaunās Corolla kabīne ir radīta Tavam komfortam. Sporta sēdekļi ieskauj ķermeni, noturot Tevi stingri vietā un sniedzot komfortu garajos braucienos. Stūres pozīcija ir veidota pēc iespējas dabiskāka, palīdzot izvairīties no noguruma. Uz stūres novietotie braukšanas, infoizklaides un audiosistēmas slēdži ļauj turēt rokas vienā vietā, bet stūres apsilde tās sasilda aukstajās dienās.

Gudra un praktiska

Jaunais Corolla Touring Sports nodrošina Tev vajadzīgo telpu tur, kur tā nepieciešama. Aizmugures pasažieriem ir tieši tikpat ērti kā priekšā sēdošajiem. Dāsnajā bagāžas nodalījuma telpā var novietot it visu, pateicoties regulējamajai grīdai, parocīgajām sānu kabatām un viegli nolokāmajiem aizmugurējiem sēdekļiem. Ja jāatver bagāžnieks, bet rokas ir pilnas, vienkārši pamāj ar kāju zem aizmugurējā bufera, lai brīvroku sensors atvērtu bagāžas nodalījuma durvis automātiski.

Drošība nekad nav papildu izvēle – tā ietilpst standarta aprīkojumā

Toyota Safety Sense ietilpst ikvienas Corolla standarta aprīkojumā, jo Tava drošība ir svarīga. Šis unikālais drošības sistēmu komplekts ietver virkni uzlabotu drošības tehnoloģiju, kas atvieglo braukšanu un vienlaikus gādā par Tavu un Tavu pasažieru drošību.