Toyota
Meklēt LV

Corolla sedans

Corolla sedans. Mēs to padarījām par hibrīdu. Tu to padari par Corolla.

Cena

23 100 €

Degvielas patēriņš

no 4,5 l/100 km

Apskatīt atrunu

Hibrīda braucienu nākamā paaudze

Pirmoreiz jaunās, inovatīvās pašuzlādes hibrīda piedziņas versijā, Corolla sedans sniedz enerģiskus braucienus. Pateicoties pilnīgi jaunai pieejai dizainam un inženiertehnoloģijām, pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim piemīt it viss: elegants, jauns eksterjers, pilnīgi atjaunots salons, virkne uzlabotu tehnoloģiju un, iespējams, pats svarīgākais – uzlabotas drošības sistēmas. Corolla sedans ir atgriezies – un tas ir labāks nekā jelkad agrāk.

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Laimē auto brīvdienām ar pilnu bāku!

Notice: JavaScript is required for this content.

Lasīt vairāk

Radīta pilsētai, būvēta, lai brauktu vēl tālāk

Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, jaunā Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu Tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu Tu izvēlētos, Tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Šī ir pirmā reize, kad Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs Tevi enerģiskos braucienos.

Radīts, lai izceltos

Izsmalcināts, plašs un komfortabls

Modernā laikmeta leģenda

 
 
 
 

Iespaidīgs gan no iekšpuses, gan ārpuses

Jaunais Corolla sedans nozīmē vēl vairāk nekā tikai izcilu gaitu: komfortablā kabīne paredz visas Tavas vajadzības, uzlabotais Toyota Safety Sense komplekts nodrošina visu ceļa lietotāju drošību, bet jaunā hibrīda piedziņa ir satriecoša.

Degvielas efektivitāte, zemas emisijas un pārliecinoša gaita

Enerģisks un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs sniedz vienmērīgus, relaksētus braucienus jebkurā situācijā. Turklāt Tev nekad nebūs to jāuzlādē, jo Corolla sedans ir pašuzlādes hibrīds. Tas ir tāds hibrīds, kādam hibrīdam ir jābūt.

Gudras tehnoloģijas, ko ir viegli lietot

Ar tādām funkcijām kā balss atpazīšana Tu vari veikt tālruņa zvanus un kontrolēt mūziku, neatraujot rokas no stūres. Un MyT, pieslēgto pakalpojumu komplekts Tavam automobilim, lai atvieglotu Tavu dzīvi, ļauj baudīt patiesi savienotu braucienu.

Sirdsmiers, vienmēr

Toyota Safety Sense paceļ palīdzību autovadītājam jaunā līmenī. Sistēma ir uzlabota ar vēl inteliģentākām funkcijām, kas patiesi var palīdzēt izvairīties no sadursmēm. Vari būt mierīgs, Tu vienmēr kontrolēsi situāciju.