Toyota
Meklēt LV

Godātais, biznesa klient / TOYOTA automašīnu lietotāj,

 

Vēlamies informēt, ka oficiālais Toyota dīlera centrs Jēkabpilī ‘’LALUNA’’ nemaina savu darbību COVID-19 ietekmētajā laikā!


Lai ikdiena būtu droša, mēs esam veikuši daudzus drošības un higiēnas pasākumus mūsu autocentrā.

 

Salonā tiek nodrošināta telpu un demonstrācijas automašīnu dezinfekcija un sociālā distancēšanās, aicinot mūsu klientus ievērot 2m distanci no citiem cilvēkiem. Kā arī visas plānotās vizītes ir lūgums pieteikt un apstiprināt telefoniski, lai regulētu klientu plūsmu salonā.

Turpmāk automašīnas būs iespējams iegādāties arī attālināti. Visu iegādes procesu, sākot no automašīnas apskatīšanas, līdz pat piemērotākā līzinga un apdrošināšanas pakalpojuma noformēšanai. Automašīnu apskate iespējama ar video zvana palīdzību, kura laikā salona pārdošanas speciālists izrādīs uz vietas pieejamos automobiļus un atbildēs uz visiem saistošajiem jautājumiem.

    Svarīgi! Lai īstenotu video zvana pieredzi, Jūsu tālrunī jābūt instalētai WhatsApp lietotnei. Tā ir pieejama bez maksas App Store un Google Play veikalos.

Lai pieteiktu video zvanu, lūdzu, rakstīt mums uz [email protected] vai zvanīt 20207900. Mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies, lai vienotos par labāko video zvana laiku un attālināti nodrošinās Jums pilnu virtuālo auto apskati.

Lūgums arī laicīgi pieteikt konkrētu testa brauciena laiku, lai mūsu salonā apmeklētāju skaits nepārsniegtu ieteicamo. Servisa klientiem būs iespējams nodot automašīnu servisam bezkontakta veidā.

Šajā periodā LALUNA centrs pievērš pastiprinātu uzmanību drošības un higiēnas pasākumiem salonā, visas testa un salonā esošās automašīnas tiek dezinficētas regulāri, it īpaši pirms un pēc testa braucieniem!

    Aktuālā TOYOTA modeļu noliktava, īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās testa braucienam pieejami:

Uz vietas, iepriekš saskaņojot: Andreja Pormaļa ielā 40, Jēkabpilī

Zvanot Autosalons – 20207900 , Autoserviss – 26695444

Salona darba laiks: 

Darba dienas: 9:00 – 18:00

Sestdienas: 9:00 – 14:00

Svētdienas: SLĒGTS